تبلیغات
هوای تازه در خانه والیبال - تیم والیبال بانوان ستاره‌های پارس به ایتالیا سفر می‌کند
هوای تازه در خانه والیبال
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : malihe abbaspour
نویسندگان

  گفتگو با مدیر عامل باشگاه ستاره های پارس

 • خبرگزاری فارس: تیم والیبال ستاره‌های پارس اواخر اردیبهشت ماه به ایتالیا سفر می‌کند.

  خبرگزاری فارس: تیم والیبال بانوان ستاره‌های پارس به ایتالیا سفر می‌کنددرباره باشگاه ستاره های پارس 1

  شاهین دادگو مدیرعامل باشگاه ستاره‌های پارس در این‌باره خبر داد: تیم والیبال بانوان ما به منظور برپایی اردوی آمادگی 32 روزه در بولونیای ایتالیا، 28 اردیبهشت 92 عازم این کشور خواهند شد.

  بر اساس هماهنگی به عمل آمده با مسئولان یک باشگاه ایتالیایی، تیم والیبال بانوان ستاره‌های پارس برای برگزاری اردوی آمادگی، آموزش و ارتقای سطح فنی بازیکنان و کادر فنی تیم، آشنایی با روش‌های تمرین روز دنیا در ایتالیا که یکی از کشور‌های صاحب نام در والیبال دنیا است از 28 اردیبهشت تا 30 خرداد ماه سال آینده اردو می‌زند.

  مدیر عامل باشگاه ستاره های پارس از شرکت دادن دو تیم در لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه های بانوان در سال آینده خبر داد.
  شاهین دادگو مدیر عامل باشگاه ستاره های پارس در گفتگو با دپارتمان روابط عمومی و بین الملل این باشگاه اظهار کرد: با صحبتهایی در جلسه هیئت رئیسه داشتیم و با توجه به پتانسیلی که در رشته والیبال در بخش بانوان دیده شد و استقبالی که بازیکنان برای پیوستن به باشگاه ستاره های پارس کردند تصمیم گرفتیم سال آینده با دو تیم در لیگ برتر والیبال یانوان شرکت می کنیم تا بتوانیم به این درخواست بازیکنان و علاقمندان پاسخ مثبت دهیم. باشگاه ستاره های پارس یک باشگاه حرفه ای است و اهداف بلند مدت و حرفه ای دارد. ما با دیدگاه گلخانه ای مخالفیم. بازیکن سازی و پرورش و آموزش وظیف باشگاه هاست. نه فدراسیون وتیم ملی. تیم ملی از این موضوع باید استفاده کند. ما باید بازیکن بسازیم و در اختیاز تیم ملی قرار دهیم. به همین دلیل ما یک تیم بسیار جوان و حتی نوجوان را درست کردیم و شروع کردیم به صورت حرفه ای با آنها کار کردن. زندگی حرفه ای را به آنها آموختیم و امکانات حرفه ای برای آنها مهیا کردیم. چیزی که کمتر تیمی حتی در رده مردان آن را دارا می باشد. با این شرایط تعداد کسانی که علاقمند شدن با تیم ما کار کنند زیاد شده است و برای اینکه بتوانیم از حداکثر ظرفیت و استعداد های ورزشکاران استفاده کنیم سعی کردیم این دیدگاه را کسترش دهیم و با دو تیم در سال آینده در لیگ برتر والبیبال بانوان شرکت کنیم. تا بتوانیم بیش از پیش به ورزش کشور کمک کنیم.

  وی در پایان افزود: آینده تیم ما بسیار روشن است، همانطور که می بینید تیم های نوجوانان و جوانان ما در باشگاه های تهران یکی پس از دیگری رقبای خود را مقتدرانه شکست می دهند. طوری هست که یک سرو گردن از رقبای خود بالاتر هستند که این نوید بخش روز های بسیار روشن برای ستاره های
  پارس است.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  برنامه ریزی در خصوص انجام بازیهای تدارکاتی خواهیم داشت که چه در ایران چه در خارج

  با شاهین دادگو مدیر عامل باشگاه ستاره های پارس به گفتگوی تفضیلی پرداختیم که در زیر می خوانیم:

  *هدف باشگاه از تشکیل تیم والیبال بانوان چه بوده ؟
  هدف ، تشکیل یک تیم منسجم و آینده دار بود که بتواند پشتوانه ای باشد برای تیم والیبال بزرگسالان .
  بازیکنان تیم ستاره های پارس تلفیقی از بازیکنان نوجوان و جوان ملی پوشی هستند که به تازگی در اردوی آماده سازی تیمهای ملی شرکت داشتنه اند و هر کدام به نوبه خود از پایه های تاثیرگذار تیمهای ملی می باشند؛که این نفرات در قالب تیمهای اسلامشهر در لیگهای کشور فعالیت داشته اند ،حال تیمی متشکل از بازیکنان جوان و جویای نام را جهت درخشش درسوپر لیگ کشور با نام ستاره های پارس آماده حضور کرده اند .

  *به نظرتان مشکل کار کجاست ؟
  امکاناتی که تیم ستاره های پارس در بخش والیبال بانوان در اختیار دارد نوعی کاملا حرفه ای است. این امکانات شامل تمرین در سالن دوازده هزارنفری آزادی ، رختکن ، سالن بدنسازی مجهز و کامل با کلیه دستگاههای پیشرفته .... و فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشد. فقط تیم ما یکم جوان و کم تجربه است. به مرور زمان بهتر و بهتر خواهیم شد. میانگین سنی تیم 19.5 سال می باشد که در مقابل تیمهای حاضر در سوپر لیگ، تیمی بسیار جوان محسوب می شود ؛ بازی کردن این بانوان کم تجربه در سوپر لیگ والیبال با تیمهای ذوب آهن ،گاز ، گیتی پسند ،متین وارنا و میزان خراسان نشان دهنده آن است که هدفشان از شرکت در مسابقات غلبه بر ترس و بدست آوردن اعتماد به نفسی است که مهمترین دست آورد آن حضور پر قدرت در تیمهای ملی کشور می باشد .

  *در آینده برنامه های باشگاه برای تیم والیبال بانوان چیست ؟
  در آینده فارغ از هر نتیجه ای که گرفته شود اکثر اعضای تیم را حفظ خواهیم کرد و احتمالا یک یا دونفر به تیم اضافه خواهند شد ؛ با تمرینات منظم و فشرده نقاط ضعف تیم برطرف خواهد شد وآماده حضور در سوپر لیگ سال آینده خواهند بود و حتی برای بازی در مقاطع ملی می توان از حضورشان استفاده نمود .
  برنامه ریزی در خصوص انجام بازیهای تدارکاتی خواهیم داشت که چه در ایران چه در خارج از ایران آن را پیگیری خواهیم کرد، در حال حاضرعلاوه بر ایتالیا دو دعوت نامه از کشورهای قزاقستان و هند دریافت کردیم که در برنامه ها قرار خواهیم داد.
  در صورت امکان قصد داریم در کادر فنی از یک تمرین دهنده خوب آسیای شرقی استفاده کنیم که بتوانیم بهترین شرایط تمرین را برای اعضاء فراهم کنیم .
  انشاا... تا شروع سوپر لیگ جدید هر 7 روز در یکی از شهر های ایران که صاحب سبک در والیبال هستند مثل ارومیه ، مشهد ، اصفهان و کرمان اردوها را برگزار خواهیم کرد. اردو در جزیره کیش رو مدنظر داریم ، البته این اردو در برنامه همین فصل قرارداشت ولی باتوجه به فشردگی برنامه ها امکان اجرای آن در این زمان نیست و به فصل بعد موکول خواهد شد .
  امیدوارم با خواست خدا وبچه ها به خوبی فعل خواستن رو در خودشون صرف کنن که بتوانند با توجه به جوان بودن در جایگاه خوبی هم در ایران و هم در آسیا قرار بگیرن.
  امیدوارم در تورنمنت های بین المللی دوستانه که شرکت خواهیم کرد بتوانیم مقام هایی را در خور بانوان شایسته ایرانی بدست بیاوریم و امیدوارم امکاناتی که توسط ما فراهم می شود به عنوان یک باشگاه کاملا خصوصی که به صورت شخصی اداره میشود امکاناتی درخور و شایسته این جوانان باشد.
  یک متخصص تغذیه بزشکی جهت تغذیه صحیح بازیکنان به تیم اضافه خواهد شد و همینطور یک فیزیوتراپ خوب با امکاناتی که توسط باشگاه در اختیارشان قرار خواهیم داد در کنار یک روانپزشک که بتواند بازیکنان را باتوجه به سنی که در آن قرار دارند راهنمایی لازم نماید به تیم اضافه خواهد شد، به هر حال در سنی قراردارند که تغییراتی را احساس خواهند کرد و از یک زمان به زمان دیگری خواهند رفت ؛ بایداین را قبول کنند که یک ورزشکار حرفه ای هستند و زندگی حرفه ای را در پیش رو خواهند داشت
  امیدوارم در سال جدید با کسب تجربیات بیشتری و کمک مسولان محترم بتوانیم تیم های قایقرانی و تیراندازی را بصورت انفرادی و گروهی به باشگاه ستاره های پارس اضافه کنیم و به جایگاه شایسته ای ورزش بانوان برسیم .
  از مدیریت محترم مجموعه ورزشی آزادی جناب آقای کابلی و دیگر دوستان بابت امکاناتی که در اختیار ما قرار دادند کمال تشکر را داریم .

   
  نوع مطلب :
  برچسب ها :
  لینک های مرتبط :
  malihe abbaspour
  یکشنبه 22 بهمن 1391
  جمعه 24 شهریور 1396 04:06 ب.ظ
  Please let me know if you're looking for a article author for your weblog.
  You have some really great posts and I think I would be a good
  asset. If you ever want to take some of the load off, I'd love to write some articles for
  your blog in exchange for a link back to mine. Please blast me an e-mail if interested.

  Cheers!
  چهارشنبه 28 تیر 1396 09:11 ب.ظ
  Hi there everybody, here every person is sharing these kinds
  of familiarity, so it's fastidious to read this blog, and I used to go
  to see this blog all the time.
  جمعه 16 تیر 1396 05:19 ب.ظ
  Greetings, I believe your website could possibly be having browser compatibility
  issues. Whenever I take a look at your blog in Safari, it looks fine however when opening in I.E., it's got some overlapping issues.
  I just wanted to provide you with a quick heads up! Other than that, excellent website!
  دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 04:14 ب.ظ
  Very quickly this site will be famous among all
  blogging and site-building people, due to it's nice
  posts
   
  لبخندناراحتچشمک
  نیشخندبغلسوال
  قلبخجالتزبان
  ماچتعجبعصبانی
  عینکشیطانگریه
  خندهقهقههخداحافظ
  سبزقهرهورا
  دستگلتفکر
  آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
  امکانات جانبی
  وقتی قهر مان جهان شدم انگاه فهیدم که باید بیشتر خم شوم تا مدال قهر مانی را به گردنم بیاویزند. "جهان پهلوان غلامرضا تختی" [cb:stat_today_view]


  
  به سایت ما خوش آمدید
  نام و نام خانوادگی      
  آدرس ایمیل      
  کلیه حقوق این وبلاگ برای هوای تازه در خانه والیبال محفوظ است